Pri nákupe nad 100€ je doprava zdarma.

Golfová energetická tyčinka

GOLFOVÁ ENERGETICKÁ TYČINKA VYROBENÁ ŠPECIÁLNE PRE GOLFOVÚ HRU

Tzv. únava „druhej deviatky“ ovplyvňuje výkon 95% golfistov. Občerstvenie vo forme tyčinky SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR Vám dodá energiu a udrží Vás v sústredení počas celej hry, aby ste mohli podať čo najlepší výkon.

AKO TO FUNGUJE

Vďaka jedinečnému zloženiu vám každá tyčinka poskytne dokonalú zmes jednoduchých a zložitých sacharidov, pomaly uvoľňuje energiu a tým Vám ju dodáva Vám ju aj v druhej časti Vašej golfovej hry.
Chutné a nabité jedinečnou zmesou jednoduchých a zložitých sacharidov, energetické tyčinky SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR dodávajú vášmu telu energiu, keď to najviac potrebujete.

ZLOŽKY

Všetky tyčinky sú vyrobené z lahodných kombinácií ovsa, ovocia, bobúľového ovocia a čokolády. Tyčinky boli vyvinuté s ohľadom na požiadavky golfistov. Pomaly uvoľňujú energiu a dodávajú vám energiu počas druhej polovice hry a pomáhajú znižovať vaše skóre.

JEDINEČNÝ VZOREC

Náš jedinečný viacstupňový vzorec jednoduchých a zložitých sacharidov poháňa vaše telo a myseľ okamžitou aj dlhodobou energiou. Tento viacstupňový vzorec vám pomôže odohrať druhú polovicu hry s plnou energiiou.

PRVÁ NA SVETE

Prvýkrát na svete bola inovatívna tyčinka SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR vedecky vyvinutá na boj proti únave v druhej časti golfového kola, optimalizáciu výkonu a zlepšenie výkonnosti profesionálnych i amatérskych golfistov vo všetkých oblastiach ich hry.

CHUTNÁ

Chutné a nabité jedinečnou zmesou jednoduchých a zložitých sacharidov. Produktová rada tyčiniek SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR bola vyvinutá s ohľadom na každodenné požiadavky golfistov.

DLHODOBÁ A KRÁTKODOBÁ ENERGIA

Zatiaľ čo pozitívne prínosy športovej výživy boli ocenené v celej rade ďalších športov, golf bol doteraz takmer úplne prehliadaný. Tyčinky SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR sa snaží túto nerovnováhu riešiť poskytovaním výživy pre golfistov jednoduchým spôsobom bez chemikálií, ktorý umožňuje postupné uvoľňovanie energie do ich tiel a myslí v priebehu kola.

DOPLŇTE ENERGIU PRE SVOJE TELO A MYSEĽ.

Energiou  nabité telo tiež podporuje zároveň aj Vašu myseľ a je to práve Vaša myseľ, ktorá počas hry  robí dôležité rozhodnutia. Je potrebné zamerať sa na výber palice, odhad vzdialenosti a čítanie grínu. Unavená myseľ môže v týchto dôležitých chvíľach pre hru robiť chyby.

 

JE TO VŠETKO O ZLOŽKÁCH

Ovos

Ovos patrí medzi jedno z najzdravších zŕn na zemi. Bezlepkové celé zrno je skvelým zdrojom dôležitých vitamínov, minerálov, vlákniny a antioxidantov.

Ovocie

Výživové látky v ovocí sú životne dôležité pre zdravie a regeneráciu Vášho tela. Pre výrobu tyčinky sa
používajú dôsledne vybrané plody ovocia.

Bobuľové ovocie

Pokiaľ ide o zdravie, bobule majú vynikajúcu povesť a sú plné antioxidantov.

Čokoláda

Tmavá čokoláda sa vyrába zo semien kakaovníka a tešíme sa z nej už tisíce rokov.

 

 

GOLFOVÉ VÝKONNÉ ENERGETICKÉ TYČINKY

Tzv. únava „druhej deviatky“ ovplyvňuje výkon 95% golfistov, preto spoločnosť SSP vytvorila tyčinku GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR, ktorá vám dodá energiu a pomôže Vám lepšie sa sústrediť na Vašu hru, aby ste mohli podávať čo najlepšie výkony.

 

BALENIE PLNÉ ENERGIE

Tyčinky SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR sú vynikajúce a nabité jedinečným viacstupňovým zložením jednoduchých a zložitých sacharidov. Dodávajú telu energiu, aby ju bolo možné použiť, keď to najviac potrebujete. Všetky tyčinky sú starostlivo vyrobené ručne s vynikajúcimi kombináciami ovsa, ovocia, bobúľ a čokolády. Všetky boli vyvinuté s ohľadom na požiadavky golfových hráčov. To znamená, že pomaly uvoľňujú energiu a poháňajú vás počas Vašej hry a pomáhajú znižovať Vaše skóre.

 

 

ŠESŤ SKVELÝCH JEDINEČNÝCH PRÍCHUTÍ

SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR – ČOKOLÁDA a POMARANČ 

 

SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR - JABLKO a ŠKORICA

 

SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR - OVOCIE A OVOS

 

SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR - ČOKOLÁDA a KARAMEL

 

SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR - SUPERBERRY

 

SSP GOLF PERFORMANCE ENERGY BAR - BIELA ČOKOLÁDA A JAHODY

 

 

 

 

 

Máte záujem o nákup tyčiniek SSP Golf Performance BAR?

KLIKNITE SEM 

 

 


 

 

Máte záujem o spoluprácu?

KLIKNITE SEM