Pri nákupe nad 100€ je doprava zdarma.

Výživa šitá pre golfistu

 

POROZUMENIE ZÁKLADOM VÝŽIVY GOLFISTOV

 

Lance Geringer B.A (športový kineziológ, osobný tréner a výživový poradca) vás prevedie základmi golfovej výživy

 

Či už hráte rýchlych deväť jamiek po práci, alebo dvojkolový firemný / spoločenský turnaj, jedna vec, na ktorú veľa golfistov zabudne pri plánovaní svojho dňa, je jedlo. Často som videl ľudí, ako naberajú fľašu vody a siahajú po čokoládovej tyčinke, keď platia za svoju hru. Akokoľvek veľa jamiek hráte, skutočne vám čokoládová tyčinka dodá potrebnú energiu? Tu pomáha pochopenie základov golfovej výživy.

NIE! Čokoládové tyčinky nepomôžu. Pretože sú plnécukru a pretože nemajú zložité sacharidy (dlhodobá energia). Na pár jamiek budete mať energiu, ale nevydrží na celú hru. Nakoniec máte pocit, že vaša energia bola vyčerpaná. Znovu pocítite hlad – kvôli poklesu hladiny cukru v krvi.

Naše energetické tyčinky obsahujú dokonalú zmes jednoduchých a zložitých sacharidov. Pomaly uvoľňuje energiu a dodáva vám ju počas celej hry.

HLADNÝ ALEBO PLNÝ

Bez ohľadu na to, koľko jamiek hráte, mať správne jedlo by malo byť rovnako dôležité ako vaše palice, lopty a voda! Aby ste boli na ihrisku čo najlepší, musíte odohrať svoje kolo bez pocitu hladu alebo prílišnej sýtosti. Ak túžite po jedle, nebudete sa vedieť sústrediť. Ak sa budete cítiť plní, budete príliš malátni na to, aby ste podávali maximum.

HLADO-METER: AKO STE NA TOM VY?

STRAVOVANIE PRI HRE NA 18 JAMIEK (popoludní)

GOLFOVÁ VÝŽIVA – HRA NA 18 JAMIEK POPOLUDNÍ Golfová výživa aleb...

STRAVOVANIE PRI HRE NA 18 JAMIEK (ráno)

GOLFOVÁ VÝŽIVA – HRA NA 18 JAMIEK RÁNO Golfová výživa alebo správne stravo...

STRAVOVANIE PRI HRE 9 JAMIEK

GOLFOVÁ VÝŽIVA - HRANIE 9 JAMIEK Golfová výživa alebo správne stravovanie pri golf...

3 položiek celkom